"Ekstradycja i apelacje w sprawach karnych to obszary wysoce specjalistyczne;. Kompleksowa opieka prawna od początku postepowania może znacznie zwiększyć Twoje szanse."

 

Sprawdzone opiniE.

Jesteśmy zespołem dedykowanych prawników specjalizujacych sie w dziedzinie ekstradycji z siedzibą w centrum Londynu.

Liderem naszego zespolu jest George Hepburne Scott, który jest Adwokatem praktykujacym w dziedzinie ekstardycji od 1999 roku. George współpracuje z ekspertem od ekstradycji-prawnikiem, Magdalena Motyl, która rowniez posiada wieloletnie doswiadczenie w tym zakresie i mowi biegle w jezyku Polskim i Rosyjskim. Magdalena posiada doświadczenie w zakresie kwestionowania i zwalczania Europejskich Nakazow Aresztowania wyplywajacych z Polski, Rumunii, Łotwy i Niemiec. Razem tworzą silna druzyne.

Posiadamy zaawansowana wiedzę w zakresie obrony i kwestionowania wnioskow o ekstradycje i regularnie praktykujemy w Sadzie Magistrackim Westminster jak rowniez w Sadzie Wyzszym. 

Razem mamy wieloletnie doświadczenie w postepowaniach ekstradycyjnych na podstawie Europejskich Nakazow Aresztowania (ENA). W ramach systemu ENA specjalizujemy się we wnioskach wyplywajacych z Polski, Niemiec, Francji, Rumunii, Łotwy, Włoch, Hiszpanii i Litwy.

Nie ma dla nas zlecenia, ktorego bysmy sie nie podjeli z prawnego punktu widzenia. Jesteśmy innowacyjni i wspolpracujemy  z wiodacym zespolem wyspecjalizowanych prawnikow ekstradycyjnych w Wielkiej Brytanii w tym rowniez Adwokatami Krolewskimi. 


 
Gwarantujemy, że bedziemy walczyc w Twojej sprawie. 


Nasza Specjalizacja

 

Posiadamy szeroka wiedze praktyczna w zakresie zwalaczania i kwestionowania ekstradycji. 

Tylko jedna z korzysci wynajecia Adwokata George Hepburne Scott i jego zespolu prawnikow ekstradycjnych jest fakt, ze posiadamy doskonale kontakty z lokalnymi prawnikami w innych jurysdykcjach prawnych. George jest Adwokatem, ktory wspolpracuje rowniez z zespolem zaufanych Adwokatow specjalizujacych sie w sprawach karnych na calym swiecie. Dzieki temu, Adwokaci mogą doradzić w kwestiach prawnych pojawiających się w Państwie Wzywającym. Jest to wiec istotnym elementem skutecznej strategii obrony, aby każdy wydany wniosek o ekstradycję zostal rowniez przeanalizowany przez Adwokatow praktykujacych w Państwie Wzywającym.
 
Adwokaci mogą wowczas dostarczyć cenne informacje na temat systemu wymiaru sprawiedliwości w danym kraju lub poszczególnych informacji dotyczacych postępowania karnego, co moze wspierać obronę w sprawach ekstradycjnych w sądach Brytyjskich. Dodatkowe informacje i opieka prawna, moga rowniez  pomoc w negocjowaniu umorzenia postępowania sadowego w Panstwie Wzywajacym, uregulowania odszkodowania, lub zwolnienia za kaucją, jeśli dana osoba jest wydana. Kontakt z miejscowymi prawnikami jest wiec szczególnie ważny w przypadku ENA, a tym bardziej we wnioskach wystawionych przez USA, gdzie negocjacje z Departamentem Sprawiedliwości (DOJ) sa bardzo powszechne.

 

olsko jezyczni kilenci moga kontaktowac sie bezposrednio z Magdalena Motel 07447 534 986 Teraz

 

EXTRADITION

Nasza Specjalizacja. We have a deep practical knowledge of the defences available to contest extradition requests. 

Learn More →

TAKE ACTION

Get in Touch Today. We have been approved by the Bar Council to provide our legal services directly to members of the public.

Find Out How →